NASIR VİLLALARI

Kentin içinde bir tatil köyü. Konforlu ve huzurlu bir ortam sunan villalar...

 

 

Kentin ortasında ama doğayla kucaklaşmış bir alanda kurulu NASIR VİLLALARI, kent yaşamının tüm olanaklarını evinizin yakınına getirirken, kentin ses ve hava kirliliğinden olumsuz etkilenmeyeceğiniz bir yaşama alanı sunmaktadır.22.000 m2 alana kurulmuş olan sitede, çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları, otopark alanları ile otopark alanı için yaklaşık olarak 17.000 m2 ayrılmıştır.

 
 
 

Tripleks tasarıma sahip konutlarda salon, açık mutfak ve tuvalet zemin katta bulunmaktadır.

1. katta; yatak odası, oturma odası, çocuk odası ve banyo bulunmaktadır. Çatı katı ise, tek bölümden inşa edilmiş oldukça keyifli bir mekan oluşturmaktadır.

 
 
 

Villaların güvenliği için kurulmuş olan özel kamera sistemi, güvenlik görevlilerince 24 saat izlenmektedir.91 villadan oluşan site, yüksek yapılardan uzak ferah, açık bir arazide kuruludur. Konutlar adeta bir yazlığın imkanlarını sunmaktadır. Ancak bunun yanısıra kış koşulları da düşünülerek tasarımı maksimum yalıtıma olanak verecek şekilde düzenlenmiştir. NASIR, tüm yapılarında olduğu gibi NASIR VİLLALARI´nda da kaliteli imalatları ile referanslarını genişletmenin gururunu yaşamaktadır.

   

 

   
     
 
 
 
» BUCA NASIR KONUTLARI
» ALPLA FABRİKA İNŞAATI
» SATILIK KONUTLAR
» NASIR VİLLALARI
» HASTANE İNŞAATI
» ÇELİK KONSTRUKSİYON