ALPLA FABRİKA İNŞAATI

Alpla´nın Gebze Fabrikası çelik konstrüksiyon inşaatı 3. etabı da tamamlandı...

ALPLA ETAP 1  ETAP 2 ETAP 3

Uluslararası bir girişim olan WERKE Alwin Lehner GmbH & Co. KG.´nin ALPLA Gebze Tesisleri´nin 1. etap inşaat çalışmaları 2003 yılında başlandı.

 
 

Sert ve kar yağışlı son 30 yılın en ağır kış koşullarına rağmen şantiye alanında çalışmalara başlandı.


 
 

Tüm plan, proje ve imalatları NASIR´ın uzman kadrolarınca yapılan tesislerin1. etabı, toplam 23764 m2 inşaat alanında, çelik konstrüksiyon yapı olarak tasarlandı. 

 
 

3472 m2 depo ve sığınak bölümü, 750 m2 iki katlı idari bina olmak üzere toplam 6052 m2 kapalı inşaat alanından oluşan fabrikanın 1. etabına 750 m uzunluğunda istinat duvarları imalatı eşlik etti. 

2 katlı olarak tasarlanan idari bina, ofisleri, ıslak hacimleri ve yemekhanesi ile tüm gereksinimleri karşılamak üzere yapıldı.

 


 

 

Yapılan iş programından daha önce, 120 gün gibi kısa bir sürede inşaatı tamamlanan tesis üretime başladı. 


 

Fabrika tesliminde konuşan WERKE Alwin Lehner GmbH&Co. Fabrika İnşaatları Başmühendisi Sayın Burghard SCFOENFELD yaptıkları konuşmada düşüncelerini şu şekilde dile getirmişlerdir;

54 yıllık yaşamımda, 25 yıllık iş tecrübemde, bu kadar kısa zamanda ve bu kadar sorunsuz bir fabrika yapımına ilk kez tanık oldum. Hepsinden de önemlisi, siz dünyada verdiği sözü tutan ender firmalardan birisiniz. Teşekkürlerimi sunarım.

Burghard SCFOENFELD

WERKE Alwin Lehner GmbH&Co.KG.

Plant Engineer

 

Alpla Plastik A.Ş. Genel Müdürü Sayın Şenol TUTCU ise inşaat bitiminde söyledikleri ile memnuniyetlerini  şu şekilde dile getirmişlerdir;

İş hayatımda rastladığım nadir firma anlayışına sahip olan NASIR, üstlendiği sorumluluğu, anlaşmaların ötesinde doğru ve kısa zamanda tamamlamıştır. En az bizim kadar heyacan duyarak yapılan bu yatırımda tüm NASIR çalışanlarında gözlemlediğim samimi ve dürüst bir çalışma ortamının oluşturulmasından dolayı şahsınıza ve firmanıza teşekkürlerimi ifade etmek isterim.

Şenol TUTCU

ALPLA Plastik A.Ş.

Genel Müdür

 

ALPLA Gebze Fabrika´sının diğer etapları için lütfen tıklayınız...

 

ALPLA: ETAP 1ETAP 2 / ETAP 3

 

 

   
     
 
 
 
» BUCA NASIR KONUTLARI
» ALPLA FABRİKA İNŞAATI
» SATILIK KONUTLAR
» NASIR VİLLALARI
» HASTANE İNŞAATI
» ÇELİK KONSTRUKSİYON